607 777 777
Działamy na rynku od 1998 Zmieniamy się dla was

Skup telefonów - Warszawa

Masz telefon lub tablet który chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami! Skupujemy w dużych ilościach. Interesują nas zarówno nowe, jak i używane urządzenia. Gwarantujemy spieniężenie transakcji bezpośrednio u nas w skupie telefonów w Warszawie.

Na tle innych skupów telefonów na terenie Warszawy wyróżniają nas wysokie ceny proponowane za Państwa telefony. Chcemy, aby każdy kontrahent z korzyścią dla siebie sfinalizował transakcję.

Nasz skup telefonów otwarty jest zarówno na najnowsze modele, które dopiero zagościły na rynku, jak i starsze egzemplarze. Ceny ustalane są po dokładnych oględzinach urządzenia. Zawsze uczciwie ustalamy warunki wymiany, proponując kwotę, która z pewnością zadowoli każdego klienta. W ten sposób umożliwiamy oszczędzić czas na poszukiwanie kupca Państwa komórki.

Skup telefonów Graffiti zlokalizowany jest w doskonale zlokalizowanej części Warszawy, gdzie każdy z łatwością dotrze, aby zamienić swój telefon na gotówkę.

Poniżej orientacyjny cennik skupu nowych urządzeń z dnia 18.05.2016

W celu ustalenia faktycznej ceny prosimy o kontakt telefoniczny.

Model urządzeniaT-Mobile/Plus/PlayOrange
Apple iPhone 6s 16GB (Gray -100pln)22502150
Apple iPhone 6s 64GB25502450
Apple iPhone 6s 128GB28002700
Apple iPhone 6s Plus 16GB (Gray -50pln)26502550
Apple iPhone 6s Plus 64GB29502900
Apple iPhone 6s Plus 128GB32003100
Apple iPhone 6 16GB (Gold +50pln)18501750
Apple iPhone 6 64GB (Gold +50pln)21502050
Apple iPhone 6 128GB (Gold +50pln)22502150
Apple iPhone 6 Plus 16GB (Gold +50pln)21002000
Apple iPhone 6 Plus 64GB (Gold +50pln)22502150
Apple iPhone 6 Plus 128GB24002300
Apple iPhone 5se 16GB17501650
Apple Iphone 5se 64GB21502050
Apple iPhone 5s 16GB (Gold +50pln)11501050
Apple iPhone 5s 32GB12001100
Apple iPhone 5s 64GB13001200
Apple iPhone 4s 8GB (White +50pln)700600
Apple iPad Mini 3 4G Cellular 16GB10001000
Apple iPad Mini 3 4G Cellular 64GB11501150
Apple iPad Mini 3 4G Cellular 128GB13001300
Apple iPad Mini 4 4G Cellular 16GB15001500
Apple iPad Mini 4 4G Cellular 64GB17001700
Apple iPad Mini 4 4G Cellular 128GB19001900
Apple iPad Air 2 4G Cellular 16GB15501550
Apple iPad Air 2 4G Cellular 64GB18001800
Apple iPad Air 2 4G Cellular 128GB20002000
Apple iPad PRO WiFi 32GB20002000
Apple iPad PRO WiFi 128GB23002300
Apple iPad PRO Cellular 128GB28002800
Apple Watch sport 38mm900900
Apple Watch sport 42mm11501150
HTC One M913001250
HTC One M8/M8s1000950
HTC One A911501100
HTC Desire Eye1000950
HTC Desire 320300250
HTC Desire 610400350
HTC Desire 620450400
HTC Desire 626500450
HTC Desire 820640600
Huawei ShotX760720
Huawei Honor 4x450400
Huawei Honor 5x600560
Huawei Honor 71000960
Huawei MATE S13501250
Huwaei P8940900
Huwaei P8 Lite520480
Huawei P914501400
Huwaei Y635300250
Huawei Y6320280
LG Nexus 5x 16GB900850
LG Nexus 5x 32GB1000950
LG K10500450
LG V1015001450
LG Spirit320280
LG Leon280250
LG Flex 2850800
LG ZERO500450
LG G3800750
LG G4s550500
LG G4 (Dual +50pln)11501100
LG G4c400360
LG G4 Stylus500460
Samsung Galaxy A3500450
Samsung Galaxy A5650600
Samsung Galaxy A7900860
Samsung Galaxy A3 (2016)850800
Samsung Galaxy A5 (2016)11001050
Samsung ALPHA (G850F)11501100
Samsung Galaxy S720502000
Samsung Galaxy S7 EDGE25502500
Samsung Galaxy S6 (G920)14501400
Samsung Galaxy S6 EDGE (G925)16001550
Samsung S6 EDGE Plus (G928)19001850
Samsung Galaxy S51000950
Samsung Galaxy S5 Neo800750
Samsung Galaxy S5 Mini750700
Samsung Galaxy S4650600
Samsung Galaxy S4 Mini400350
Samsung Galaxy Note EDGE17001600
Samsung Galaxy Note 4 (N910C)16001550
Samsung Galaxy Note 4 (N910F)15001450
Samsung Galaxy Grand Prime400360
Samsung Galaxy J1280240
Samsung Galaxy J5480440
Samsung Xcover 550250200
Samsung Xcover 3500450
Samsung Core Plus / Core 2300250
Samsung Core Prime370320
Samsung TAB S2 (T815)13501250
Samsung GEAR S2 R7200800800
Sony Xperia M2440400
Sony Xperia M2 Aqua480440
Sony Xperia M4 Aqua600560
Sony Xperia M5900850
Sony Xperia Z1840800
Sony Xperia Z1 Compact750700
Sony Xperia Z2900850
Sony Xperia Z3 Compact 850800
Sony Xperia Z310501000
Sony Xperia Z5 Compact13001250
Sony Xperia Z5 (Dual +50pln)16001550
Sony Xperia Z4 TABLET 4G15001450

Cennik skupu telefonów ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ART. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Kim jesteśmy? Dowiedz się więcej
Skontaktuj się z nami! Dowiedz się więcej