607 777 777
Działamy na rynku od 1998 Zmieniamy się dla was

Serwis telefonów - Warszawa

Serdecznie polecamy Państwu nasz serwis telefonów, zlokalizowany w dogodnym miejscu Warszawy. Nasza wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wylot poznać specyfikę wielu urządzeń, dlatego możemy zagwarantować kompleksowe usługi. Stale pogłębiamy informacje na temat nowych technologii co daje nam solidne podstawy do serwisowania telefonów.

Nasz zespół serwisantów zaopiekuje się nie tylko urządzeniami z Androidem czy Windowsem, ale również wszystkimi modelami firmy Apple począwszy od iPhone’a 2G (3G / 3GS / 4 / 4S / 5 / 5S / 6 / 6 plus / 6S), przez iPad’y wszystkich generacji, kończąc na iPod’ach wszystkich generacji.

Zaopiekujemy się nie tylko tymi urządzeniami z problemami software’owymi, ale i tymi z usterkami mechanicznymi. Poradzimy sobie ze stłuczeniami, zalaniami, niedziałającymi ekranami dotykowymi i wyświetlaczami, uszkodzonymi gniazdami i slotami, nie wspominając o mniejszych problemach.

Jako jedni z nielicznych serwisów telefonów w Warszawie, a nawet w całej Polsce oferujemy naprawę najnowszych modeli telefonów komórkowych firmy SAMSUNG S6 oraz S6 EDGE.

Nasz serwis telefonów stosuje uczciwe zasady, dlatego na wszystkie usługi udzielamy gwarancji.

Kim jesteśmy? Dowiedz się więcej
Skontaktuj się z nami! Dowiedz się więcej